O projektu

Vyladěné byty Horní Měcholupy - GREEN LOOK nabídne zájemcům o bydlení více než kompromis – bydlení v zeleni a přitom s výbornou dopravní i občanskou vybaveností.

Horní Měcholupy za posledních pár let prošly značným vývojem a poptávka po bydlení v této městské části značně stoupla. Zájemci, kteří hledají rodinné bydlení většinou preferují velmi dobrou občanskou vybavenost s dostatečnou kapacitu školek, škol, možnosti nákupů v místě bydliště. Jednotlivci nebo mladí lidé, kteří hledají své první bydlení spíše lokalitu s širkou škálou výběru dobrých restaurací, sportovních center a areálů. Jsme rádi, že GREEN LOOK dokáže splnit představy i náročným klientům, kteří hledají koupi bytu za účelem investičního záměru.


91 vyladěných bytů v žádané lokalitě

Každý byt s balkonem nebo terasou. Parkovací stání a sklepní kóje v suterénu domu.

Dostupnost


Vlakem do centra Prahy za 15 minut

Sport a relaxace


V těsné blízkosti golfový areál, cyklostezka A44 na Černý Most a do Letňan

Příjemné okolí


Hostivařská přehrada, přírodní park Botič - Milíčov

Služby


Školy, školky, obchody, kavárny, pivovar Hostivar - vše v docházkové vzdálenosti

OKOLÍ


Hostivařská přehrada s nádherným lesoparkem nebo přírodní park Botič – Milíčov – to je záruka velkého výběru jak trávit volný čas – sportovat i relaxovat kousek od svého nového bydliště, jezdit na kole nebo jen tak se procházet s dětmi nebo pejskem krásnou přírodou.

Přímo naproti projektu pak oceníte golfový areal, kde můžete trávit společné chvíle s rodinou nebo přáteli.

DOPRAVA


Dopravní dostupnost je neméně atraktivní – největší přidanou hodnotou je docházková vzdálenost (cca 300m) vlakového nádraží, odkud se dostanete velmi rychle do centra Prahy ( Hlavní nádraží – stanice metra C a odjezdy dalších vlakových spojů) za pouhých 18 minut.

Pokud preferujete MHD - autobus – přímými spoji (linky 125, 154, 175 a 183) se lehce dostanete ke stanicím metra linky C–Háje i linky A–Skalka nebo (linkou 125) přímo ke Smíchovskému nádraží – linka B.FINANCOVÁNÍ

Zájemci o byty v projektu Green Look mohou volit z různých variant financování. Platební kalendáře jsou vhodné jak pro financování z vlastních zdrojů, tak s využitím hypotečního úvěru.

Základní platební kalendář

  • Rezervační kauce 50.000Kč
  • Záloha po uzavření smlouvy o budoucí kupní smlouvě 20%
    z celkové ceny mínus rezervační kauce
  • Doplatek po dokončení a kolaudaci


Pro financování hypotékou prostřednictvím partnera projektu lze využít základní platební kalendář – hypotéka tak nemusí znamenat navýšení kupní ceny.

Pro všechny klienty je připravena nabídka hypotečního financování s velmi výhodnými úvěrovými sazbami, odhady zdarma, zjednodušeným schvalováním a dalšími výhodami.
Kontakty
Pokud máte zájem o informace
o daném projektu, kontaktujte nás!

Výhradní prodejce
(člen skupiny Exafin)
EXAFIN one, s.r.o.
Myslíkova 23, Praha 1, PSČ 110 00
IČ: 25710486
DIČ: CZ25710486
zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 63281

Developer 
EXAFIN, otevřený podílový fond
se sídlem Plzeňská 345/5, 150 00 Praha 5
NID (IČ): 75160218, DIČ: CZ 684199838

Obhospodařovaný spol.
Winstor investiční společnost, a.s.
se sídlem Plzeňská 345/5, 150 00 Praha 5
IČO 083 15 868
Spisová značka: B 24543 vedená u Městského soudu v Praze

Kde nás najdete - kontaktní adresa
Myslíkova 23, Praha 1, PSČ 110 00
TEL: 224 931 617
www.exafin.cz


Vyplněním a odesláním formuláře činím nezávaznou poptávku k zaslání bližších informací o předmětu poptávky a neprovádím jakoukoliv předrezervaci či rezervaci vybrané bytové jednotky, nebytové jednotky či rodinného domu. Poptání bližších informací nezavazuje mne ani jakoukoliv jinou osobu k podpisu jakékoliv smlouvy, ani mi nezakládá právo požadovat uzavření jakékoliv smlouvy, zejména rezervační smlouvy, budoucí kupní smlouvy či kupní smlouvy. Za účelem závazné rezervace je nutná osobní schůzka s prodejcem a uzavření písemné rezervační smlouvy.
Tento web používá pouze Nutné cookies, aby byla webová stránka použitelná tak, že umožní základní funkce jako navigace stránky a přístup k zabezpečeným sekcím webové stránky.
Webová stránka nemůže správně fungovat bez těchto cookies. Další informace