CENY BYTŮ

Vyladěné byty

komfortní vybavení

bytů i společných prostor

nadstandardní provedení

bytů i společných prostor

vyladěný projekt

Vyladěné byty
Dvě novostavby bytových domů MELODIE  a HARMONIE Letňany vyrůstají v Praze 9, v ulici Letovská. Dům Melodie nabídne zájemcům 65 bytových jednotek, dům Harmonie 14 bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk do 4+kk/B/T. Bytové jednotky jsme doslova " vyladili" a doufáme, že zajímavé řešení a efektivní detaily ve všech směrech osloví i velmi náročného klienta. Stavíme pro Vás byty v energetické třídě B.
   Provázanost se současnou zástavbou - žádný dům uprostřed pole
   Vyladěné dispoziční řešení bytů - dostatek úložných prostor
   Vysoká kvalita, úsporný dům v energetické třídě B
   Veškerá občanská vybavenost v dosahu
   Zastávka autobusu přímo před domem - jen 5 minut k metru Letňany
   Financování hypotékou bez navýšení kupní ceny
   Výhodné podmínky hypotečních úvěrů


Melodie - předpokládaný termín dokončení výstavby - podzim 2016. Harmonie - předpokládaný termín dokončení výstavby – jaro 2017.

LOKALITA - OKOLÍ

Vyladěné byty
Letňanská lokalita se stává stále více vyhledávaným místem k bydlení s výhodou blízkosti metra a veškerou občanskou vybaveností. Přímo u projektu se nachází autobusová zastávka MHD Avia Letňany, ze které je možné se dostat za 5 minut na metro C- Letňany. Do centra Prahy se tak pohodlně dostanete za cca 25 minut. Výhodu automobilové dopravy je velmi rychlé napojení na Městský okruh a dálnici D8.
Občanská vybavenost Letňan je vynikající. Dominantní postavení zaujímá Obchodní centrum Letňany, které je jedním z největších obchodně zábavních center v České republice. Můžete spojit nákupy se zábavou - zastoupení zde má nejen hypermarket Tesco, ale můžete využít můžete i multikino, několik restaurací, sportovní areál, aquacentrum. Od stanice metra je přímo k nákupnímu centru zřízena bezplatná doprava busem.
Pouze 700m od projektu MELODIE a HARMONIE LETŇANY se nachází rozsáhlý Lesopark Letňany se stezkami pro pěší i cyklisty.
Přírodu a dostatek prostoru pro sport a relaxaci tak máte přímo na dosah.
doprava
školy
zábava
obchody
úřady
lékaři

AKTUALITY

Vyladěné byty
20.12.2016 | Vnitřní práce pokračují - celý objekt plně vytápěn

03.11.2016 | Práce pokračují také uvnitř bytového domu

Práce na fasádě jsou v plném proudu. Uvnitř Harmonie vše postupuje tím správným tempem a v bytových jednotách se připravují omítky a montáže oken.

kontakty - onás

Vyladěné byty
výhradní prodejce

EXAFIN one, s.r.o.
Myslíkova 23, Praha 1
IČ: 25710486
DIČ: CZ25710486
zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 63281

TEL: 224 931 617,
GSM: 724 511 511
Web www.exafinone.cz
Email
Jsme na sociální síti
developer

EXAFIN investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.
Myslíkova 23, Praha 1
IČ: 29019087
DIČ: CZ29019087
zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze
oddíl B, vložka 15856

TEL: 224 931 617
Email
Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas, aby společnost Exafin, a.s. uchovávala, shromažďovala, zpracovávala a nakládala za účelem marketingového využití mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefon, e-mail, údaje o komunikaci se mnou a další osobní údaje mnou poskytnuté. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat. Souhlasím s tím, že zpracováním mých údajů může Exafin, a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.

Vyplněním a odesláním formuláře činím nezávaznou poptávku k zaslání bližších informací o předmětu poptávky a neprovádím jakoukoliv předrezervaci či rezervaci vybrané bytové jednotky, nebytové jednotky či rodinného domu. Poptání bližších informací nezavazuje mne ani jakoukoliv jinou osobu k podpisu jakékoliv smlouvy, ani mi nezakládá právo požadovat uzavření jakékoliv smlouvy, zejména rezervační smlouvy, budoucí kupní smlouvy či kupní smlouvy. Za účelem závazné rezervace je nutná osobní schůzka s prodejcem a uzavření písemné rezervační smlouvy.

reference o společnostech facebook
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace